Emocjonalna wiosna z Delphic

Łapię się na tym, że wiosny pożądam, wizualizując skrycie rozkwit ciała, umysłu i natury. I chyba dojrzewam, bo powściągliwie stopuję z chceniem, próbując rozkoszować się samym stanem oczekiwania – wiadomo bowiem, że to, co prekonsumpcyjne (fizycznie i duchowo) jest najbardziej ekscytujące.

Kultywację tego, co ma nadejść, a bardziej nawet tego, co jest, niezwykle świeżo stymuluje „Acolyte” – debiutancki album grupy Delphic z Manchesteru. Pomijając jego elektroniczne walory, jest przede wszystkim energetyzującym przedsmakiem pory uniesień, buzujących emocji i wyimaginowaną namiastką cieplejszego powietrza pachnącego żywiołem aktywności. Każda kompozycja porywa uśpione zimą zmysły, sprawiając, że wewnętrzny szept zamienia się w witalny okrzyk.

Rzetelnie i nakręcająco o debiucie Delphic u Chimeryka: http://sublimacje.blogspot.com/2010/01/delphic-acolyte-album.html

Delphic  „Acolyte”

Magda Kotowska

A u nas utwór „Counterpoint” – na pokuszenie:

Reklamy

5 myśli w temacie “Emocjonalna wiosna z Delphic”

    1. Chimeryku! Czy Ty masz jakiś wgląd w moje potrzeby? ;> Ally to całe moje LO, a ostatnio w przypływie ochoty na „odmóżdżający acz porządny” serial powróciłam na chwilę do panny McBeal 😉

      A fragmencik… cóż… byle do porannej kawy! 😛 Dziękować! 😀

      1. Nie mów! 🙂 Ja natomiast ćwiczę swój angielski, ale właśnie na tym serialu ze względów czysto sentymentalnych 🙂 Nie chcę rzucać tu wielkimi słowami, ale chyba sama czujesz, że między nami rozpościera się jakaś wspólna historia 😉 Przeszła czy przyszła to bez znaczenia, w każdym razie te „synchronizacje” mentalne to wielka radocha dla mnie 🙂 Do porannej kawy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s