Autorzy

Czujesz się zbombardowany informacją? Nie wiesz, co wybrać ze stosu kulturalnych newsletterów? Masz ochotę na film, książkę lub dobrą płytę, ale zniechęca Cię szperanie w śmieciowisku propozycji? Słusznie, nie trać czasu. Czytaj Dziennik Nakręcaczy! Regularnie świeża bułeczka z kulturalną wkładką. Sprawdź jej smak, poszerz horyzonty nowości albo przypomnij sobie jakość z przeszłości i nakręć się na Kulturę! Wiemy, co dobre. 🙂

Nakręcają:

Magda Kotowska (kmagda(at)wp.pl)

Córka Kazika, co czuje romantyzm budów i wyznaje jesienny kult spleenu naprzemiennie z primaverowym uniesieniem; emocjonalna fetyszystka wierna flanelowym sentymentom; producentka słów i sprzecznych myśli; wielbicielka suszonych nieśmiertelników i czerwonych goździków; oddycha muzyką i się nią dusi; dla fado zdradziła flamenco, ale nadal szuka duende w sobie i w świecie.

Stąd i stamtąd –> picasaweb.google.com/tojasoja

Kuba Knoll

Kuba Knoll (shimues(at)gmail.com)

Kulturę przeżywam wewnętrznie, tylko tak chyba umiem. Na koncertach zamiast tańczyć, stoję jak wryty (lub siedzę) chłonąc muzykę i tekst. Tańcuję raczej w zaciszu pokoju. Wolę książkę od imprezy, chyba, że przegadanej, a film w ciemności kameralnego kina. Trudny przypadek.

Zarobkowe graficzki –> Filigranowe Studio

Magda Pleskacewicz

 

Reklamy
%d blogerów lubi to: